На Рівненщині 2665 учасників АТО оформляють землю у власність

На Рівненщині 2665 учасників АТО оформляють землю у власність

На Рівненщині 2665 учасникам АТО надано дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 392,2 гектари. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Як повідомили в ГУ Держгеокадастру в Рівненській області, учасники АТО планують використовувати землю під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд 1613 ділянок площею 161,5 гектарів, для ведення садівництва 845 ділянок площею 88,9 гектарів і 207 земельних ділянок площею 141,8 гектарів – для ведення особистого селянського господарства.

Усього із заявами про отримання земельної ділянки до територіальних органів землевпорядної служби та органів місцевого самоврядування області звернулося 5131 захисник Батьківщини.

 

Найбільше бажання отримати земельні ділянки учасники АТО виявили у Рівному – 1525, Рівненському – 942, Здолбунівському – 407 та 365 у Костопільському районах. Усі клопотання учасників АТО розглядаються у стислі терміни в першочерговому порядку.

Довідково: Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

Переглядів: 758
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту