У Рівному чиновник брав хабарі за незаконне буріння свердловин (ВІДЕО)

У Рівному чиновник брав хабарі за незаконне  буріння свердловин (ВІДЕО)

Кримінал на воді. У Рівному чиновник брав хабарі за незаконне буріння свердловин. Один із потенційних клієнтів поскаржився на нього в прокуратуру. Тепер недобросовісний посадовець фігурант кримінального провадження та ризикує не лише опинитися у в’язниці, а й залишитися без усього належного йому майна. 

За 5 вирішених справ у незаконний спосіб чиновник додатково заробив більше 11 тисяч гривень. За так звані подяки в конверті він сприяв клієнтам у бурління свердловин. Виконуючий обов’язки  директора  департаменту екології та природних ресурсів попався «на гарячому» під час передачі чергової суми. 

Та визнати, що він підзаробляв у незаконний спосіб чиновник так і не наважився. За увесь час досудового слідства він не зізнавався та відмовлявся від дачі показів. Та відеоматеріали вилучені з прихованої камери засвідчили зовсім інше. Під час затримання у нього вилучили більше 5 тисяч мічених коштів. Усього прокурорам відомо про 5 фактів одержання неправомірної вигоди.  Суми були різні – від 500 до 6 тисяч гривень. Матеріали кримінального провадження уже скеровано до суду.  Підозрюваний чиновник на особистому зобов’язані.

Переглядів: 1538
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту