МВС відкрило загальний доступ до бази реєстру автовласників

МВС відкрило загальний доступ до бази реєстру автовласників

Відтепер інформація про зареєстровані в Україні транспортні засоби та їх власників стала відкритою і загальнодоступною. Про це МВС України офіційно оголосило 14 грудня поточного року.

Інформацію, що стосується автомобілів та їх власників та  знаходиться в Єдиному державному реєстрі наразі може отримати кожен бажаючий. Це стало можливим завдяки набуттю чинності закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення прозорості в сфері відносин власності з метою запобігання корупції», відповідно до якого інформація про зареєстровані транспортні засоби та їх власників є відкритою.

Запитувачеві на електронну пошту буде надано базову інформацію: марку автомобіля, рік його випуску та дату реєстрації, а також об'єм двигуна. Варто зазначити, що сервіс поки що працює в тестовому режимі. Базову інформацію можна отримати безкоштовно. Про це повідомила прес-служба Регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області.

З часом у Головному сервісному центрі МВС планують збільшити перелік інформаційних послуг, додавши інформацію про зміну кольору авто, кількість потраплянь у ДТП тощо. 

Дізнатися про інформацію, що вас зацікавила можна за посиланням http://www.mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/1748607.

Переглядів: 800
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту