+380673870816 +380673870816

Рівненські школярі допомагають воякам АТО та дітям зі східної України (ВІДЕО)

Діти-волонтери. Із самого початку бойових дій на Сході  учні 18 школи почали допомагати як військовим, так і тим, хто вимушено залишився на території зіткнень. Так, до новорічно-різдвяних свят школярі відгукнулись на прохання рівненських волонтерів «ДАР» та зібрали подарунки для дітей із Трьохізбенки та військових.

Нещодавно волонтери «Допомога армії. Рівне» повернулись з Трьохізбенки, де побували і в місцевій школі. Вони побачили в яких умовах навчаються діти. 

Вікторія Шинкаренко, керівник волонтерської групи «ДАР»:

- Там було 180 дітей, зараз залишилось 77, адже це небезпечний район для школи. Трьохізбенка знаходиться на лінії розмежування і часто попадає під обстріли, там просто небезпечно дітей тримати. Це діти, чиїм батькам немає куди виїхати або немає бажання покидати свої домівки. Тому там діти, яким просто немає куди переїхати.

Аби підбадьорити тамтешніх школярів, волонтери і вирішили зібрати для них святкові подарунки. На їх прохання відразу відгукнулись діти, що навчаються у 18 школі. Ці юні волонтери одні з найактивніших в місті. Разом вони зібрали чимало подарунків для дітей зі Сходу. Також вони власноруч виготовили святкові листівки, у яких  намагались підбадьорити  дітей, бажаючи їм, щоб якнайшвидше настав мир.

- Побажання писали, аби вони були щасливі, хотіли їх підтримати і побажати, аби там не було війни і все було добре. Аби зробити їм повноцінні подарунки, ми збирали кошти. Ми всі долучились. Ми їм писали, аби вони тримались і не плакали. Ми їм збирали солодощі, канцтовари, іграшки і теплий одяг, щоб вони не мерзли.

Не забули школярі і про військових. Для них вони самостійно сплели маскувальну сітку. Розповідають, що це було легко, адже досвід у такій роботі вони вже мають.

- Це вже третя сітка. Ми всі активно долучались до її виготовлення. Сподіваємось, вона допоможе нашим воїнам. Спочатку ми збирали тканину, різали її, вчили всіх як правильно плести і потім плели. Старші класи допомагали молодшим. Це віддяка нашим воїнам за те, що вони нас оберігають, щоб ми жили в мирі.

Директор школи розповідає,  що учні із самого початку бойових дій на Сході самі почали збирати допомогу для армії та тих, хто вимушено залишився на Сході.

Віктор Андрощук, директор ЗОШ №18:

- Хотілось, аби не було потреби в такій допомозі. Але поки будуть йти військові дії, школа номер 18 міста Рівне, яка є українська і патріотична, буде і надалі надавати допомогу.

Схожі статті