Черговий громадянин повернувся з так званої «ЛНР» за умовами програми СБУ «На тебе чекають вдома»

Черговий громадянин повернувся з так званої «ЛНР» за умовами програми СБУ «На тебе чекають вдома»

Черговий громадянин повернувся з так званої «ЛНР» на підконтрольну Україні територію за умовами програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома». Корінний мешканець Луганська після створення т. зв. «ЛНР» залишився у місті, оскільки був змушений допомагати своїм родичам матеріально. Про це повідомив прес-центр СБ України.

За його словами, на території псевдореспубліки він забезпечував громадський порядок, ніс службу на блокпостах. З часом розчарувався в сепаратистських ідеях: обіцяна заробітна плата не виплачувалася, керівниками призначалися люди з кримінальним минулим, постійно надходили погрози розправи з боку т.зв. «ополченців» за відмову виконувати їхні злочинні накази.

Від одного з своїх близьких дізнався про програму «На тебе чекають вдома» та вирішив нею скористатися, звернувшись до СБ України. Нині чоловік перебуває вдома з близькими та чекає на звільнення від кримінальної відповідальності у встановленому законом порядку. Він також закликає всіх, хто ще перебуває у складі незаконних збройних формувань, скласти зброю та скористатися програмою СБУ.

Переглядів: 1046
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту