На Рівненщині утеплюються за гроші обласної скарбниці

На Рівненщині утеплюються за гроші обласної скарбниці

Майже три сотні жителів Рівненщини отримали відшкодування за «теплими» кредитами із обласного бюджету. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Позичальникам компенсували гроші в розмірі 15 відсотків річних за кредитами на придбання котлів, енергозберігаючих матеріалів та обладнання. Наразі із місцевого бюджету на ці цілі витратили понад 22 тисячі гривень.

Найжвавіше за відшкодуванням відсотків за «теплими» кредитами із обласного бюджету звертаються жителі обласного центру, Рівненського, Гощанського, Костопільського, Корецького, Березнівського та Володимирецького районів.

«В умовах повної відмови України від російського природного газу, необхідно максимально економно використовувати енергоносії. Цього можна досягти у результаті впровадження енергоощадних заходів. Державну ініціативу стимулювання населення у цьому напрямку підтримали також на Рівненщині. Для цього із обласного бюджету виділили один мільйон гривень. Гроші спрямують на відшкодування відсоткових ставок за кредитами, які взяли люди», - зазначив перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський.

Тим часом, жителі Рівненщини на утеплення свого житла взяли більше двох тисяч семисот кредитів на суму понад 45 мільйонів гривень. З них майже вісім мільйонів позичальники витратили на купівлю більше 460 котлів, а понад 37 мільйонів пішло на придбання енергоефективного обладнання. Також за кредитами звернулися 2 ОСББ. На утеплення своїх багатоповерхівок вони позичили сто тисяч гривень.

Нагадаємо, аби отримати кредит на енергоощадні заходи і відшкодування відсоткових ставок із державного та обласного бюджетів, потрібно звернутися до місцевих філій АТ «Державний ощадний банк України», ВАТ АБ «Укргазбанк», АТ «Укрексімбанк».

Переглядів: 1376
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту