+380673870816 +380673870816

Рівненські дзюдоїсти на чемпіонаті Європи зібрали урожай медалей

У Португалії завершився чемпіонат Європи з дзюдо серед спортсменів з вадами зору. Національна збірна команда України у цьому турнірі, участь в якому взяло 110 спортсменів із 20 країн, стала другою у загальнокомандному заліку. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.

В активі нашої команди 20 нагород різного ґатунку: 10 золотих, 3 срібні та 7 бронзових медалей, з яких рівненські спортсмени вибороли 7 золотих, 2 срібні та 5 бронзових нагород. Про це повідомили у комунальному закладі «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради.

Так, Наталія Ніколайчик у ваговій категорії до 52 кг посіла І місце; Ірина Гусєва у ваговій категорії до 63 кг посіла І місце; Давид Хорава у ваговій категорії до 66 кг посів ІІ місце; Олександр Косінов у ваговій категорії до 81 кг посів І місце; Олександр Назаренко у ваговій категорії до 90 кг посів ІІ місце.

[[textbanner]]

У командних змаганнях рівненські спортсменки – заслужена майстер спорту України Наталія Ніколайчик, майстри спорту України міжнародного класу Ірина Гусєва, Юлія Галінська та майстер спорту України Людмила Логацька вибороли золоті нагороди, здолавши спортсменок Росії та Туреччини.

У командних змаганнях рівненські спортсмени - заслужений майстер спорту України Олександр Косінов, майстри спорту України міжнародного класу Олександр Назаренко, Давид Хорава та Олександр Помінов вибороли бронзові нагороди.