До Рівного з’їхалися рятувальники з усієї України (ВІДЕО)

До Рівного з’їхалися рятувальники з усієї України (ВІДЕО)

На території «Рівнеоблводоканалу», що знаходиться за адресою Чорновола, 89 ліквідовували умовну пожежу. Працівники підприємства самостійно знешкодили загорання та вжили всі необхідні заходи. 

Працівники «Рівнеоблводоканалу» на Чорновола, 89 ліквідовували умовну пожежу. Поведінку в надзвичайній  ситуації вони спеціально продемонстрували для працівників Служби порятунку з усіх областей України, які приїхали у наш край  на семінар. Майстер аварійно-диспетчерської служби «Рівнеоблводоканалу» каже, що потрібно бути готовим завжди до будь-яких екстрених ситуацій. 

Дмитро Давидюк, майстер аварійно-диспетчерської служби: 

- Це є напрацювання дій не тільки ланки пожежогасіння, а й всіх підрозділів, окремо і взаємодія всього підприємства. Це потрібно, бо  від цього залежить не тільки водопостачання нашого міста, але й  життя людей, які знаходиться на об’єктах.

Подібні заходи  у місті проводять вже другий день у рамках семінару-практикуму для рятувальників, на який приїхало 70 фахівців з різних регіонів країни.

Сергій Парталян, заступник директора Департаменту організацій заходів цивільного захисту ДСНС України:

- У  Рівненській області проводяться навчання завідувачів курсів цивільного захисту і навчально-методичних кабінетів. Проводяться навчання, щоб були єдині  погляди в країні щодо навчання і методичного супроводу керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією заходів цивільного захисту безпосередньо на об’єктах господарювання.

Під час таких заходів працівники Служби порятунку мають можливість обмінятися досвідом, набути нових вмінь та навичок із цивільного захисту населення в екстремальних ситуаціях, а також в умовах загрози природних, техногенних та соціальних катастроф.  

Переглядів: 1581
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту