Представники «Кредитного майдану» у Рівному організували прес-конференцію (ВІДЕО)

Представники «Кредитного майдану» у Рівному  організували прес-конференцію (ВІДЕО)

Представники «Кредитного майдану» організували прес-конференцію, на яку запросили активістів, правоохоронців та представників ЗМІ. На меті - розібратися у ситуації  та знайти винних у скандальному виселенні, яке відбувалося на Мірющенка, 31. Нагадаємо, саме там, 21 жовтня на  журналіста та оператора одного з місцевих каналів напали невідомі молодики, які перешкоджали роботі знімальної групи. 

Відео з цього скандального виселення облетіло всю Всесвітню павутину. Тут чітко видно як зграє молодиків буквально вривається на територію будинку. Під гарячу руку потрапляє і оператор, який виконував свою роботу.

Так, протягом півроку колектор змушував родину виселитись з приватного будинку на вулиці Мірющенка. Як результат – вибиті вікна, зламаний паркан, від’єднанні комунікації.  Родина, яка тут проживає, віддала під заставу свій будинок, щоб взяти кредит. В результаті боргу фінустанова продала помешкання всього за 20 тисяч доларів. І у нього з’явився  новий власник, який і почав господарювати  на свій розсуд у помешканні. Представники «Кредитного майдану»  розповідають,  що такі  випадки виселення через борги непоодинокі.

Євген Жуков, голова РО ГО «Кредитний майдан»:

- З чого почалася проблема на Мірющенка? Вона почалася півтора року тому. Навіть не через те, що було продано, а через ціну. Як можна було півтора року тому продати будинок за 20 тисяч доларів. 

Про те, чи понесуть відповідальність молодики, які своїми діями тоді так налякали людей та чи встановлені ці особи - відповіді на ці запитання активісти хотіли почути від правоохоронних органів, які займаються даною справою. 

Сергій Ясинський, начальник  слідчого відділу  ГУ НП в Рівненській області:

- З даними особами вже проводяться слідчі дії. Буде визначено чи це була одна особа, чи кілька осіб у перешкоджанні діяльності журналістів. Дане впровадження перебуває як в УМВС, так і в прокуратурі. І на даному етапі проводиться ряд слідчих дій, за результатами яких буде прийнято процесуальне рішення.

Проте, такої відповіді активістам  замало.

Люфт:

- Кожну ніч я до вас, як депутат, дзвонив. Кожної ночі б’ють вікна, двері. Цю хату підпалили. Ви не відкрили кримінальне провадження про побиття, про нанесення збитків для майна. Ви ж не відкрили? Чому не відкрили? 

- Перебуває кримінальне провадження по підпалу, по ньому також проводиться досудове розслідування.

Також нині досі відкрите кримінальне провадження на журналістів, які просто виконували свою роботу.

Сергій Ясинський, начальник слідчого відділу  ГУ НП в Рівненській області:

- На думку особи, яка звернулася, порушенні  його права. Він вважає, що це йього власність. 

- Він не є власником. Він хіба є власником 50 таких будинків.

- Відповідно до наданих їм документів, там є власник і він керується дорученням,яке видав власник.

В поліції обіцяють найближчим часом прийняти рішення щодо цього провадження.  Що ж до людей, які можуть лишитися безхатченками, то  їхня доля вирішуватиметься у судах. 

Переглядів: 1428
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту