Нічний тролейбус і далі їздитиме у Рівному (ВІДЕО)

Нічний тролейбус і далі їздитиме у Рівному (ВІДЕО)

Нічний тролейбус заради комфорту рівнян чи власного піару? Декілька місяців тому у Рівному «рогатий» за маршрутом номер 3 став курсувати містом і вночі. Нині ж з’явилась інформація, нібито міський голова планує скасувати своє рішення і забрати з доріг міста нічний тролейбус. 

Міський голова Рівного Володимир Хомко не має наміру знімати з маршруту нічний тролейбус, примаймні до кінця цього року.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Це так собі тролейбусне управління  надумало. Але  від мене такої вказівки не було. Нічний тролейбус буде ходити в цьому році точно. Я не можу заглядати на 10 років вперед,  але зараз його відміняти точно ніхто не буде. Це тролейбусники так натякають, що він збитковий. Ми подумаємо як їм компенсувати, але тролейбус буде ходити.

Також Володимир Хомко спростував інформацію, яка поширилась в інтернеті щодо того, що міські тролейбуси мають жахливий технічний стан і не проходять відповідних перевірок. Адже подібні думки почали висловлювати рівняни після того, як тролейбус збив на смерть жінку.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Кожний тролейбус на випуск готується. Можливо хтось і припустився помилки, але за законодавством є людина, яка ставить підпис і несе кримінальну відповідальність за справність тролейбуса.

Чи був саме той тролейбус технічно справним -  визначить спеціальна експертиза. Проте, як зазначив міський голова, додаткових масштабних обстежень на підприємстві не потрібно, адже весь електротранспорт щоранку проходить обстеження, лише після чого виїжджає на маршрути. Також розповів Володимир Хомко і про свої плани щодо обмеження руху приватного автотранспорту на вулиці Соборній.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Я завтра проведу нараду на Соборній. Якщо якихось робіт там, які б заважали руху не буде, то зразу і обмежим там рух.

Переглядів: 2712
Коментарі
11:17 25.11.2015
Олена
Сергій, я з Вами згідна на рахунок вул.Корольова 15 там машин повно щей й світлофор не працює, а діти дорогу переходять, школа рядом невже не можна покласти лежачих поліцейських.У нашого мера тільки одні обіцянки на камеру, як в одному інтервю жалівся що у нього така маленька зарплата а в іншого 20тис. Вміє на на публіку іграти,шановний мер!!!!!! робіть хороші справи, не крадіть і ваша з/п буде вам вистачати. Я мати двох дітей з/п 1,600 за все плати і премії ніякої нема....якщо людина жадібна їй завжди буде мало.
09:09 25.11.2015
Сергій
Де йому видно,тролейбуси його бізнес. Ви подивіться що робиться у місті,як був Чайка такого не було. Повно машин їдуть через центр, не маршуткам, не тролейбусам нема як їздити. А потім він дивується чому так багато аварій, на ювілейному по вул. Корольовій 15а з двух сторін заставлені машини, не можна проїхати транспорту.Я штрафував би, світлофор на Корольовій 15а не працює. На що їхня міліція дивиться, невже не можна організувати роботу щоб не було там машин на проїжд. частині.Там школа шановний мер, а де школа повині бути леж. поліцейські.Ото вибрали на свою голову знову, і як не стидно дивитися людям в очі і брехати.
19:45 24.11.2015
Зося
- Я завтра проведу нараду на Соборній. Якщо якихось робіт там, які б заважали руху не буде, то зразу і обмежим там рух.---Надо было ЭТО сделать ВЧЕРА или из окна Твоего кабинета ничего не видно?
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту