+380673870816 +380673870816

Вірян лякають зміни у Трудовому кодексі щодо заборони дискримінації сексуальних меншин (ВІДЕО)

Шанс потрапити  до ЄС чи згуба для українського народу?  У Верховній Раді депутати кілька разів намагалися прийняти зміни до Трудового кодексу про заборону дискримінації сексуальних меншин. В свою чергу церква через такі ініціативи вже б’є на сполох, адже переконана, у парламенті необдумано роблять кроки, які згодом можуть деморалізувати наше суспільство. Таким чином віряни вже обєдналися у всеукраїнську громадську ініціативу, долучилися до неї і рівняни. 

Визнавати чи не визнавати сексуальні меншини на законодавчому рівні. Таке питання нині гостро постало в Україні на шляху до безвізового режиму з Європою.  І поки народні обранці вирішували чи приймати відповідні законодавчі зміни про дискримінацію на рівні трудового кодексу, віряни вже почали бити на сполох та об’єднуватися, щоб бути почутими чиновниками.

Віталій Поровчук, священик:

- Різні люди - і православні , і греко-католики об’єдналися в громадську ініціативу. Ми зібралися у Львові. Це науковці,  священики,  журналісти. Вирішили донести до влади та народу думку про те, що сім’я, шлюб – це є дуже важливо. Ми почали звертатися і в конституційну комісію, до уряду з проханням, щоб не змінювали ці статті.

Вірян також лякають зміни у Конституції, які визначають поняття сім’ї. Якщо раніше слово родина  означало добровільний союз чоловіка і жінки, то тепер, згідно змін, це може звучати як просто союз двох партнерів. Нині активісти хочуть звернути  увагу громадськості саме до консервативних та моральних цінностей і вберегти Україну від досвіду інших держав.

Віталій Поровчук, священик:

- Вони хочуть прийняти такі закони поетапно, щоб потім дозволити гомосексуалістам змінювати навчальні програми в школі, що гомосексуальне партнерство є шлюбом. В мене є підстави це говорити, тому що мої колеги із Західної Європи вивчали як відбуваються ці покрокові заходи, точно так само, як це відбувалося в США, Великій Британії, Франції чи  інших країнах.

Чи визнають та як ставлять до  сексменшин рівняни, ми вирішили поцікавитися під час вуличного опитування. 

Бліц:

- Нейтрально.  Не скажу, що дуже ними захоплююся чи не подобаються. Я нейтрально до них ставлюся. 

- Однозначно ні. Я навіть це не хочу слухати. В мене росте троє внуків. Боже збав. Це якесь відхилення від норми.

- Я взагалі негативно до цього ставлюся. Має бути все правильно, природно. 

- Людина кожна має свій смак. Якщо один одного люблять, то хай живуть разом.

Попри всі за і проти заборона трудової дискримінації є обов'язковою умовою для скасування Євросоюзом віз для громадян України. То ж якими нас зможе прийняти Європа покаже час.

Схожі статті