Володимир Хомко і Олексій Муляренко дали спільну прес-конференцію (ВІДЕО)

Володимир Хомко і Олексій Муляренко дали спільну прес-конференцію (ВІДЕО)

До роботи готові. Переможець місцевих виборів Володимир Хомко провів прес-конференцію для журналістів, аби поділитися своїми планами та баченням розвитку міста.  До розмови долучився і екс-кандидат на посаду міського голови Олексій Муляренко. 

Спільну прес-конференцію сьогодні провели Володимир Хомко і Олексій Муляренко. Політики підсумували місцеві вибори та розповіли про свої плани. Новообраний очільник Володимир Хомко каже, що вже почав консультації  для того, щоб обрати нові керівні органи виконавчої влади.  

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Очевидно, що консультації, які я почав, почав саме із «Солідарністю», адже це найбільша фракція і те, що вони мене підтримували, зараз так виглядає, що є всі шанси мати консенсусну більшість по всіх питаннях. Нас чекає дуже напружена робота, протягом  двох років кожна політична сила і я, як міський голова, хочуть залишити позитивний слід, бо це дуже невеликий термін. 

У свою чергу Олексій Муляренко підкреслив, що партія «Солідарність» також готова до співпраці. Адже у Рівненській міській раді вони мають дев’ять депутатів та найбільшу фракцію.

Олексій Муляренко, голова Рівненської міської організації партії БПП «Солідарність»:

- На сьогоднішній день партія БПП «Солідарність» ініціює створення конструктивної демократичної більшості.  Ми готові співпрацювати з усіма політичними силами, принципово ми не готові об’єднуватися з партією «Опозиційний блок», але враховуючи те, що її немає, вона не представлена в міській раді, тому ми готові працювати з усіма депутатами і політичними силами.

Розповів Володимир Хомко і про по майбутнього секретаря Рівнеради, точніше, яким він має бути.  

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Конструктивний, мав досвід роботи, а  більше мені нічого не потрібно. Ні зріст, ні вага не грає ролі. Грає роль, щоб ця людина була освічена і мала досвід роботи. Ми розглядаємо як одного з кандидатів Олексія Муляренка на цю посаду.

Претендентів на інші посади розглядатимуть  на сесії Рівненської міської ради, яка відбудеться вже 27 листопада. 

Також Володимир Хомко подякував рівнянам  за те, що більшість підтримала його  на місцевих виборах і розповів про плани на наступні роки.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Шановні рівняни, щиро дякую за ту підтримку, яку отримав на цих виборах. Я її відчував і вона була мені дуже потрібна. Ця підтримка буде потрібна ще не раз, адже ми за наступні 2 роки повинні втілити багато хороших речей. Збудувати «Авангард», відновити парки, заасфальтувати вулиці та двори й багато іншого. Ми обрали міську раду, яка не гірша, ніж попередня. З наступного тижня ми оберемо керівні органи і я хочу побажати нам успіху зробити за два роки все те, що ми запланували.

Переглядів: 1140
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту