+380673870816 +380673870816

Першокурсники МЕГУ отримали іноземні студентські квитки та залікові книжки (ВІДЕО)

Першокурсникам МЕГУ шлях у Європу відкритий. Іноземні гості вручили їм студентські квитки та залікові книжки. Тож тепер вони стали повноцінними студентами не лише в Україні, але й у Польщі. 

Перепустку в Європу отримали першокурсники МЕГУ. 56 спудеїв факультету європейської освіти стали власниками довгоочікуваних  іноземних студентських квитків та залікових книжок. Ректор МЕГУ Анатолій Дем`янчук наголошує на відповідальності, яка відтепер лежить на плечах цих спудеїв. 

Анатолій Дем`янчук, ректор МЕГУ:

- Я вас вітаю з навчанням на факультеті європейської освіти МЕГУ. Якби в мене зараз діти поступали навчатися, я б їх віддав тільки на європейську освіту. Ви маєте серйозні перспективи. Але це залежить від вас. Мова, мова і ще раз мова.

Студенти все частіше обирають можливість навчатися за кордоном. Адже це не лише освіта за європейськими стандартами, а й можливість працевлаштуватися за професією в будь-якій країні Європейського Союзу. 

Євген Кравченко, студент МЕГУ:

- Наша країна зараз крокує в Європу. Ми хочемо стати частиною цієї унії. На мою думку, це є дуже гарна можливість навчатися в Європі, отримати якийсь певний досвід, вивчити ще одну мову, якою користуються в Європі. Я не вагався, подав сюди документи. Мені тут дуже подобається.

Фредерік Малиш, студент МЕГУ:

- Я вибрав цей університет саме через можливість навчатися в Польщі. Саме завдяки цьому,  в мене відкривається багато перспектив в майбутньому. Я можу досягти чималих вершин завдяки цьому університету.

Навчання в Польщі проводиться за двома напрямками: «Право ЄС» і «Управління в туристичній галузі». Дипломи, які отримають студенти після навчання, будуть визнавати не лише в Україні, а у всій Європі. Це відкриє неабиякі перспективи перед українськими студентами, переконаний ректор Вищої школи єврорегіональної економіки Тадеуш Граца. 

Тадеуш Граца, ректор Вищої школи єврорегіональної економіки імені Альсіде де Гаспарі:

- Перспективи полягають в тому, що ці студенти мають можливість отримати два дипломи. Не подвійний, а саме дипломи двох рівних навчальних закладів. Також, це великі шанси працевлаштування за кордоном за фахом. 

Тадеуш Граца розповідає, що співпраця МЕГУ із Вищою школою єврорегіональної економіки розпочалася не так давно. Із ректором МЕГУ він познайомився на науковій  конференції. Саме тоді і виникла ідея про поєднання двох навчань – українського та польського. Зазначає,  що працювати із студентами МЕГУ приємно, бо вони дуже цікаві та допитливі.

Схожі статті