+380673870816 +380673870816

У МЕГУ викладачі презентували свої наукові доробки (ВІДЕО)

Говорили науковці про історичні події Рівненщини та  лірику. Такі заходи на історико-філологічному факультеті відбуваються щороку з нагоди традиційних для університету «Листопадових днів». 

Науковці МЕГУ презентували свої роботи. Про історичні та ліричні дослідження викладачі розповіли студентам. Андрій Жив’юк познайомив з книгою «За московським часом: контроверсія радянізації Рівненщини». У своїй праці автор висвітлює історичні події, які відбувалися у  Західній Україні в період 1930-1950  років. 

Андрій Жив`юк, кандидат історичних наук, доцент МЕГУ:

- Цей період, особливо з кінця 30-тих років, з приходом радянської влади, восени 1930 року і до кінця 50-тих років, до завершення циклу радянізації, цей період насичений надзвичайно трагічними, непростими подіями, які мали дуже складні наслідки для населення нашого краю. У цій книзі зроблена спроба у формі окремих історичних нарисів подати загальну картину радянізації і того, які наслідки вона мав для місцевих мешканців. 

Презентував студентам свою монографію «Адресована лірика» і ще один науковець МЕГУ Віталій Назарець. Каже, що його праця більше розрахована для молодих дослідників, але факти, які там наведенні, можуть бути цікаві і студентам. 

Віталій Назарець, доктор філологічних наук, професор МЕГУ:

- В сонові цієї монографії дослідження жанрових теорій лірики, які існували в сучасній літературознавчій науці і це вже моя концепція такого різновиду лірики, як адресована лірика. До неї я включаю жанри віршованого листа, поетичної посвяти і от на матеріалі лірики 19-20 століть я і досліджую цю проблему.

Студенти кажуть, що обов’язково ознайомляться з працями викладачів для загального саморозвитку. 

Катерина Генько, студентка історико-філологічного факультету МЕГУ:

- В першу чергу, це цікаво, адже викладачі на нашому факультеті талановиті. Віталій Миколайович - це людина з великою душею, його література є цікавою і те, що він написав,  треба буде прочитати обов’язково. Жив’юк Андрій також талановита людина, написала багато літератури для школи і зокрема для університету. 

Загалом, впродовж місяця в рамках «Листопадових днів» на історико-філологічному факультеті вже відбулося чимало цікавих подій та ще заплановані не менш цікаві заходи.

Схожі статті