До Збройних Сил України поставлено понад 400 тисяч ракет і боєприпасів та понад 1640 зразків озброєння та військової техніки

До Збройних Сил України поставлено понад 400 тисяч ракет і боєприпасів та понад 1640 зразків озброєння та військової техніки

До Збройних Сил України продовжує надходити нове та модернізоване озброєння і військова техніка з державних підприємств оборонного комплексу. У 2015 році Міністерством оборони укладено 98 відповідних контрактів на загальну суму 4 мільярди 865 мільйонів гривень. Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони України.

З початку року, згідно з Державним оборонним замовленням на 2015 рік, до Збройних Сил України поставлено понад 400 тисяч ракет і боєприпасів та понад 1640 зразків озброєння та військової техніки. На озброєння Збройних Сил України прийнято 14 зразків ОВТ, серед яких – військово-транспортний літак короткого зльоту та посадки Ан-70, бойовий та навчально-бойовий літаки типу Су-25, навчально-тренувальний літак Л-39М, броньована медична машина МТ-ЛБ С, комбіновані пристрої викиду хибних цілей для засобів авіації, радіорелейні станції тощо.

 

Разом з цим, проводиться робота з ремонту та відновлення озброєння і військової техніки. З початку проведення антитерористичної операції силами ремонтно-відновлювальних бригад Збройних Сил України та спеціалізованих бригад державних підприємств відновлено та відремонтовано більше 32,5 тисячі одиниць озброєння та військової техніки Сухопутних військ та 758 одиниць техніки Повітряних Сил, зокрема, 84 літаки, 44 вертольоти та 27 безпілотних літальних апаратів. З цієї кількості понад 30 тисяч одиниць відновили ремонтно-евакуаційні та ремонтні групи військових частин Збройних Сил України, яких у зоні АТО діє понад 50.
Переглядів: 705
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту