В Рівному до Дня артилерії герою-артилеристу відкрили пам’ятну дошку

В Рівному до Дня артилерії герою-артилеристу відкрили пам’ятну дошку

Загиблого бойового товариша-артилериста офіцери управління ОК «Захід» увіковічнили на меморіальній дошці. Про це повідомила прес-служба ОК «Захід».

У Рівному відбулося вшанування почесного громадянина міста, загиблого героя-артилериста полковника Юрія Цісарука, та відкриття меморіальної дошки в пам'ять про нього.

Перед будівлею, де розміщені службові кабінети управління ракетних військ і артилерії оперативного командування «Захід», зібралися рідні, друзі та співслужбовці полковника Юрія Цісарука. Символічно, захід відбувся у день Ракетних військ і артилерії Збройних Сил України.

 

Командувач військ ОК «Захід» генерал-майор Ігор Довгань закликав шанувати велику жертву українського народу у боротьбі за територіальну цілісність держави. Також, молитися за душу кожного воїна, який віддав найцінніше – своє життя – у боротьбі з ворогом.

Генерал-майор Ігор Довгань спільно з сином полковника Юрія Цісарука Віталієм відкрили пам’ятну дошку і хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого батька, бойового товариша та офіцера. Після цього відбулося її освячення.

В майбутньому на території управління оперативного командування «Захід» буде створено Алею героїв, де в камені увіковічнять прізвища всіх героїв АТО цієї військової частини.

Переглядів: 879
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту