Із початку жовтня ДАІ на Рівненщині зареєструвала п’ять ДТП, у яких водії залишили потерпілих та втекли з місця пригоди

Із початку жовтня ДАІ на Рівненщині зареєструвала п’ять ДТП, у яких водії залишили потерпілих та втекли з місця пригоди

Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди – одна з найбільш розповсюджених і жахливих помилок водія, який став учасником дорожньо-транспортної пригоди і відноситься до одного із грубих порушень Правил дорожнього руху. За такий вид правопорушення чинним законодавством України передбачено відповідальність. 

Останнім часом на території Рівненської області все частіше реєструються дорожньо-транспортні пригоди, водії яких залишають місце події. Про це повідомила прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області.

 

- Із початку жовтня поточного року працівники Державтоінспекції на території Рівненщини зареєстрували п’ять дорожньо-транспортних пригод, у яких водії залишили напризволяще потерпілих та втекли з місця пригоди, намагаючись уникнути відповідальності. У результаті - троє людей загинуло та двоє отримали травми, – повідомив керівник обласної Державтоінспекції Олександр Семенюк. -Варто зауважити, що завдяки вжитим заходам працівники Державтоінспекції вже розшукали чотири транспортні засоби та водіїв, які залишили місце скоєння ДТП.  

Працівники ДАІ звертаються до всіх водіїв, які стали, передусім, винуватцем дорожньо-транспортної пригоди, не залишити місце ДТП. Адже рано чи пізно вас розшукають та притягнуть до відповідальності, яка у подібних випадках буде набагато суворіша. Окремо хотілося б звернутися до свідків ДТП, завдяки небайдужості яких буде встановлено правду і справедливість.

Переглядів: 830
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту