Ніч у секторі відповідальності ОК «Захід» в зоні проведення АТО в Луганській області пройшла без порушень Мінських домовленостей

Ніч у секторі відповідальності ОК «Захід» в зоні проведення АТО в Луганській області пройшла без порушень Мінських домовленостей

Ніч у секторі відповідальності оперативного командування «Захід» в зоні проведення антитерористичної операції в Луганській області пройшла без порушень Мінських домовленостей. За минулу добу збройних провокацій та порушень повітряного простору безпілотними літальними апаратами противника не зафіксовано. Про це повідомила прес-служба ОК «Захід».

Водночас, підрозділи Збройних Сил України активно займаються бойовою підготовкою, вдосконалюють майстерність володіння штатною технікою та озброєнням у визначених районах. Також, офіцери проводять інформування з особовим складом щодо стану справ і суспільно-політичної обстановки в зоні АТО, державі та у світі в цілому. Разом це забезпечує високий морально-психологічний стан бійців, бойовий дух підрозділів і готовність до рішучих дій у випадку загострення ситуації.

 

Варто зазначити, що військові підрозділи сектору відповідальності оперативного командування «Захід» на Луганщині першими реалізували відведення важкого озброєння від лінії розмежування на визначені відстані. Зокрема, танки, артилерійські системи і міномети усіх калібрів відведено на відстань не менше 15 кілометрів від фактичної лінії зіткнення. Необхідно зазначити, що у разі потреби озброєння може бути повернуто до лінії розмежування менш ніж за годину.
Переглядів: 623
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту