Рівненські атомники створили «солодку» Україну

Рівненські атомники створили «солодку» Україну

На Рівненській АЕС завершився перший етап огляд-конкурсу «Твої таланти РАЕС». Рівненські атомники показали якими творчими особистостями є працівники ядерної галузі. Про це повідомила прес-служба РАЕС.

Вже другий рік поспіль Палац культури РАЕС спільно з адміністрацією та профспілковим комітетом РАЕС проводять огляд-конкурс художньої самодіяльності структурних підрозділів електростанції «Твої таланти РАЕС». Творчий конкурс проводиться впродовж року у чотирьох номінаціях: конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, конкурс на кращу стінгазету, конкурс фото-майстерності та конкурс самодіяльного мистецтва.

 

Цьогоріч у конкурсі образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва взяли участь дев’ять цехів Рівненської АЕС, які представили більше 150 мистецьких робіт. Працівники структурних підрозділів показали велике жанрове різноманіття творчих проектів. Виставка робіт у техніці живопису, художнього дизайну, аплікації, розпису, ткацтва, вишивки та багато іншого наразі презентована у Палаці культури РАЕС.

"Солодкий" проект від працівниць ЦГО РАЕСЦікавими та оригінальними були роботи цеху господарського обслуговування (ЦГО), одного з новачків-учасників конкурсу. Талановиті працівниці ЦГО представили різнопланові авторські роботи: починаючи з вишивки та оріґамі, закінчуючи інсталяціями з макаронів, кави чи цукерок. Так, дружній колектив цеху виклав цукерками у національних кольорах карту України. Для такого патріотичного проекту віртуози використали більше двох кілограмів шоколадних солодощів. 

Переглядів: 755
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту