Більшість рівнян підтримують чинного міського голову (ВІДЕО)

Більшість рівнян підтримують чинного міського голову (ВІДЕО)

Рейтинги ростуть. Нагадаємо, напередодні виборів соціологи презентували свої останні дослідження щодо політичних вподобань рівнян. Перше місце у рейтингах займає чинний міський голова Рівного Володимир Хомко.  Його рейтинг на 20% перевищує результат найближчого конкурента. 

То ж, якщо тенденції збережуться, цілком імовірно, що вибори міського голови завершаться ще в першому турі  перемогою Володимира Хомка. Як ставляться до цього рівняни, ми запитали у них на вулицях міста. 

Більшість рівнян підтримує чинного міського голову  Володимира Хомка й не проти, щоб вибори закінчилися перемогою в його користь одним туром. Такі результати показало наше вуличне опитування.

Бліц:

- Я це одобрюю.

- Чому?

- Він добрий господар міста. В місті чисто. Все так, як треба. Претензій до нього ніяких.

- Це від людей залежить. Як вийдуть ці вибори, так і буде.

- А ви, якщо не секрет, голосувати будете і за кого?

- Так, будемо за Хомка.

- А чому?

- Бо він вже в курсі справи. Господар. Проблеми в Рівному вирішував у позитивну сторону. Для людей. Я вважаю, що він не є таким поганим. В курсі справи у всьому.

- Позитивно. Я буду голосувати за Хомка, бо він справжній господар. Це досвідчена людина, яка багато зробила для нашого міста. Он навіть цю площу, по якій ми ходимо, зробив. Я вважаю, що це хороша кандидатура.

- Хомко фахівець кваліфікований. Ще за радянських часів вивчений. Він працював у Водоканалі нашому, він фахівець. І я думаю, якщо йому ще здоров’я дозволяє, то хай собі попрацює і переможе.

- Я думаю, що Хомко виграє і переможе. Ми за нього голосували і раніше, чистота, порядок в місті.

- Хай перемагає. Аби для міста щось робив.

- Я працюю в УТОСІ. А він за інвалідів.  Допомагає всіляко. До нього звертаються і він вирішує всі питання.

- Вважаю, що людина дбає про своє місто, він тут виріс. Мене влаштовує ця кандидатура. Можливо так скажу, що я не бачу альтернативи.

Переглядів: 1191
Коментарі
19:39 16.10.2015
рівнянка
На жаль, зовсім немає кого вибрати на посаду мера. Але разом з тим, в любому випадку голосувати за Хомка буде далеко не багато людей. А ці всі рейтинги - блеф. Розрахунки на лохів (такими нас вважають вищі чиновники).
19:32 16.10.2015
україночка
ПРОХОДИТЬ ІНТЕРНЕТ ГОЛОСУВАННЯ ЗА КАНДИДАТІВ НА МІСЬКОГО ГОЛОВУ М. РІВНЕ .я ПОСТІЙНО СЛІДКУЮ ЗА ПЕРЕБІГОМ ГОЛОСУВАННЯ.ЗА ХОМЯКА ПРОХОДЯТЬ ФЕЙКОВІ ГОЛОСА ЗА НІЧ(2.00 ПО 3.00ГОД.) -2000ГОЛ.ЗАРАХОВАНО(В ОПЕРАТОРА КУПІВЛЯ СТАНОВИТЬ 1ГОЛ.-5ГРВ,ЗА 2000ГОЛ.х5ГРВ.=10000ГОЛ.ОТАКА-ТО ВИБОРЦІ АРИФМЕТИКА...
18:20 16.10.2015
скептик
У себе на сайті взагалі могли написати, що всі рівняни підтримують чинного мера, тільки чи це добавить йому рейтингу. Тут як в старому анекдоті, що серед двох бігунів американець прийшов передостанній, а радянський спортсмен - другим. Навіть, якщо вірити Микитюку, то 38% не є більшістю рівнян. А ці цифри ой які далекі від істини.
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту