Бойовики продовжують активно залишати незаконні збройні формування

Бойовики продовжують активно залишати незаконні збройні формування

Служба безпеки України активно продовжує реалізацію програми повернення на підконтрольну Україні територію громадян, які добровільно відмовилися від участі в бойових діях на боці терористичних організацій «ДНР/ЛНР». Про це повідомив прес-центр СБ України.

Дванадцятого жовтня ще один колишній бойовик незаконних збройних формувань т.зв. «ДНР» приєднався до своєї родини у Донецькій області, залишивши лави терористів.

Влітку минулого року він брав активну участь у сепаратистському русі. Потім, зі зброєю в руках ніс службу на блокпостах терористів, де систематично здійснювалися злочини по відношенню до місцевого населення, зокрема, здійснювалися пограбування автотранспорту та незаконні затримання мирних громадян. Розчарувавшись в ідеях боротьби проти українського народу, добровільно покинув ряди бойовиків. Побоюючись покарання, переховувався від правоохоронних органів України на території підконтрольній терористам.

Колишній бойовик, у рамках започаткованої СБУ програми, добровільно звернувся з відповідною заявою, в якій зізнався у скоєному злочині та погодився надавати будь-яку допомогу слідству. У подальшому це може стати приводом для звільнення чоловіка від кримінальної відповідальності та дасть можливість повернутися до нормального життя.

Колишній учасник незаконних збройних формувань закликав інших бойовиків скористатися можливостями програми та звернутися до правоохоронних органів для організації свого повернення на підконтрольну Україні територію.

Переглядів: 704
Коментарі
13:51 14.10.2015
Евген
А як 20 жовтня може бути ? Поясніть суспільству,якщо сьогодні 14 жовтня
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту