Прикордонники затримали двох громадян України, які їхали вступати до лав незаконних збройних формувань

Прикордонники затримали двох громадян України, які їхали вступати до лав незаконних збройних формувань

Азово-Чорноморське регіональне управління спільно зі співробітниками СБУ в контрольних пунктах в’їзду/виїзду продовжує комплекс заходів, що направлені на протидію злочинній діяльності, спробам провозу засобів терору та диверсії, а також виявлення осіб, що можливо причетні до незаконних збройних формувань. Про це повідомив прес-центр Державної прикордонної служби.

Так, сьогодні, прикордонники Херсонського загону у контрольному пункті «Чаплинка» виявили двох громадян України, що прямували до тимчасово окупованої території АР Крим. Вказані громадяни перебували у військовому взутті, що й привернуло увагу прикордонників, а під час подальшого огляду речей військовослужбовці виявили розвантажувальнй жилет, 2 ремені та російську символіку.

 

У ході проведеної бесіди з даними громадянами України співробітники СБУ та Держприкордонслужби встановили, що вони прямували з Дніпропетровщини до Ростовської області через Крим. Такий маршрут затримані обрали, оскільки на протязі року відслідковували сайти незаконних республік, звідки і дізнались, що в Ростовській області знаходиться так звана база, де формуються підрозділи для подальшого переправлення до лав незаконних зройних формувань на непідконтрольній території в Донецькій області. Також проаналізувавши реальні шляхи, як добратися та вступити до терористичних уруповувань, обрали маршрут через Крим, адже вважали, що лінію розмежування в зоні проведення АТО перетнути не змогли б. Наразі даних громадян передано співробітникам СБУ.
Переглядів: 647
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту