+380673870816 +380673870816

МЕГУ організував зустріч для своїх студентів із відомими випускниками (ВІДЕО)

Крізь терни до зірок. Міжнародний економіко-гуманітарний університет організував зустріч для своїх студентів із відомими випускниками, а саме спортсменами-дзюдоїстами із вадами зору. Кожний із них розповів власну історію сходження на п’єдестал. 

Про нелегкий шлях до визнання розповіли призери Параолімпійських ігор, чемпіонатів України, Європи та Світу. П’ять знаних спортсменів-дзюдоїстів мають власний рецепт успіху. І всі вони вихованці Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука. Організатор зустрічі Віктор Кучер зазначає, що спілкування з переможцями повинно допомогти студентам остаточно визначитися в житті.  

Віктор Кучер, начальник обласного центру «Інваспорт»:

- Це традиційні зустрічі і я вважаю, що такі зустріч приносять велику користь цим студентам, першокурсникам, які поступили. А ще є такі діти, які до кінця не знають, куди вони поступили і що з того вийде.

П’ять визначних дзюдоїстів і стільки ж неповторних доль. Так, Ірина Гусєва у спорті з десяти років. Займатися дзюдо вона почала не сама, а із сестрою-близнючкою. Розповідає, у мами були складні пологи, це дало ускладнення: їй - на зір, а сестрі - на слух. Втім, це не завадило в майбутньому стати відомими спортсменками. Головне, каже, жити тим, чим займаєшся. 

Ірина Гусєва, спортсменка:

- Ми щодня займаємося по два рази на день. По півтори-дві години в нас іде тренування. І мені здається, що будь-яка людина, яка дійсно живе якоюсь своєю справою і настільки активно приділяє їй свій час і увагу, то вона обов’язково в житті досягне 

А от Наталія Ніколайчик перед тим, як закріпитися на спортивній арені, у своєму житті встигла попрацювала і барменом, і офіціантом, і навіть охоронцем. Лише п’ять років тому крок за кроком вона наполегливо стала здобувати призові місця на змаганнях.  

Наталія Ніколайчик, спортсменка:

- В спортсмена, коли він стоїть на п’єдесталі – це нагорода за ту працю, той шлях, який він проходить. І основне, це той шлях, коли ти ідеш до медалі.

Не обійшлася зустріч і без ще одного найтитулованішого спортсмена Рівненщини – Олександра Помінова. Розповідає,  що з величезної кількості пережитих змагань, найважче далася медаль з перших Європейських ігор у Баку. 

Олександр Помінов, спортсмен:

- Тяжко було. Я перші дві сутички виграв, другу - програв. І ще мені треба було боротися, щоб завоювати бронзу. Зараз в нас змагання проходять в три дні, а тоді проходив в один день. Це нас привозили в дев’ять ранку в зал, а змагання закінчувалися о пів дванадцятої ночі.

Наприкінці зустрічі відомі вже спортсмени-дзюдоїсти побажали студентам віри в себе та наснаги до перемоги. І пообіцяли прийти в гості знову, після нових спортивних звершень.

Схожі статті