На Волині прикордонники затримали групу пакистанців, які прямували із Білорусі

На Волині прикордонники затримали групу пакистанців, які прямували із Білорусі

В ході проведення операції «Кордон-2015» прикордонники Луцького загону виявили групу нелегальних мігрантів, які прямували із Республіки Білорусь в Україну. Про це повідомив прес-центр Державної прикордонної служби.

Інформація про спробу незаконного переміщення мігрантів із Білорусі до прикордонників надійшла завчасно.  В результаті реалізації оперативної інформації прикордонний патруль на ділянці відповідальності відділу «Самари», на напрямку  між білоруським н.п. Лелікове та українським Оріхове, затримав 4 порушників державного кордону.

 

В ході бесіди із затриманими встановлено, що всі вони прибули із Пакистану. А у незаконній подорожі їм допомагав їхній співвітчизник за винагороду по 5 тисяч доларів за кожного. Чоловіки  1989, 1988, 1994 та 1992 років народження розповіли, що за ці гроші він мав їх доставити до Німеччини, де вони планували покращити умови свого проживання. Крім того зі слів молодиків стало відомо, що до українсько-білоруського кордону із Пінська вони дісталися на таксі  за 800 доларів США.

Під час огляду у затриманих було виявлено 9 мобільних телефонів, ноутбук та копію протоколу про адміністративне правопорушення, складеного білоруськими правоохоронцями кілька днів тому.

Переглядів: 647
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту