Українцям збільшили пенсії та зарплати

Українцям збільшили пенсії та зарплати

Верховна Рада України ухвалила урядовий проект Закону про внесення змін до Закону України«Про Державний бюджет України на 2015 рік», який, серед іншого, передбачає підвищення мінімальних соціальних стандартів. За відповідне рішення проголосували 340 народних депутатів України.

Виступаючи з парламентської трибуни, Міністр соціальної політики Павло Розенко наголосив, що це лише перший крок до підвищення соціальних стандартів. За його словами, Державний бюджет на 2016 рік буде ще більш соціальним. «Видатки на соціальну політику і соціальне зростання в бюджеті будуть зростати», - сказав він, додавши, що в наступному році відповідне підвищення мінімальних зарплат, пенсій та соціальних виплат заплановане двічі. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

 

Відповідно до ухвалених змін, з 1 вересня 2015 року всі соціальні стандарти зростуть у середньому на 13%. Загалом же, внаслідок збільшення прожиткового мінімуму, зростуть понад 80 видів соціальних виплат, допомог, компенсацій, стипендій тощо для більш ніж 12,5 мільйона громадян.
Переглядів: 861
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту