Затримано російського військового та його брата, які незаконно перетнули державний кордон України

Затримано російського військового та його брата, які незаконно перетнули державний кордон України

Двоє росіян поблизу селища Мілове Луганської області перетнули державний кордон України в обхід встановлених пунктів пропуску. Затримані були одягнуті у військову форму. Прикордонникам повідомили, що приїхали в Україну придбати худобу.

Співробітники Служби безпеки України у рамках оперативних заходів встановили, що затриманими є брати, громадяни Російської Федерації 1990 та 1993 років народження. Народилися та зареєстровані у селі Глибоке Петропавлівського району Воронезької області. Про це повідомив прес-центр СБ України.

Старший з них – військовослужбовець в/ч 54096 окремої танкової бригади мотопіхотного батальйону 2 роти 3 взводу, заступник командира взводу. Проходить службу на контрактній основі  у військовій частині, яка розташована поблизу с. Муліно Нижегородської області РФ.

Разом з братом, який є безробітним, вони на власному автотранспорті прибули до лінії кордону, а потім пішки незаконно його перетнули. Співробітники СБУ продовжують реалізовувати комплекс оперативно-слідчих дій для встановлення дійсних намірів перебування на території України затриманих росіян.

Переглядів: 1224
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту