+380673870816 +380673870816

Мистецтво народних майстрів села Бабин презентували в краєзнавчому музеї (ВІДЕО)

Акція «Мистецтво одного села» триває. Свої вміння та таланти цього разу демонстрували мешканці села Бабин Гощанського району. На традиційному святі вони дивували глядачів своїми унікальними виробами, віршами, співами і танцями. 

Мешканці села Бабин Гощанського району не лише працьовиті, а й талановиті. І це вони продемонстрували під час свята, яке організували в Рівненському краєзнавчому музеї з нагоди 550-річчя від дня народження свого села. 

Олег Греч, голова Бабинської сільської ради:

- Ми на цьому святі представляємо мистецтво нашого села, наших митців, нашої громади. Когось виділити одного я не можу. Бажаю тільки сказати одне: дуже люблю і поважаю своїх людей, бажаю, щоб вони розвивали своє мистецтво, підтримували наше минуле.

Відвідувачам бабинці показали оригінальні старовинні та сучасні вишиванки, картини, ляльки-мотанки. А майстриня Оксана Папужинська на виставці представила і зовсім новий вид мистецтва - подушки в техніці буфи. Розповідає,  щоз радістю доєдналася до акції, адже своїм селом надзвичайно пишається.   

Оксана Папужинська, мешканка села Бабин:

- Своє село я люблю за те, що в ньому добрі люди, в ньому дуже чисто, в ньому є дитячий садочок, школа, адже зараз багато сіл, в яких таких елементарних речей немає. Я виросла в цьому селі і в мене дуже багато приємних спогадів із дитинства про моє село.

Примножує славу села і поет Микола Владичук. У Бабині прожив 73 роки. За цей час зумів випустити три збірки своїх поезій. Тематика найрізноманітніша, рідне село посідає чи найважливіше місце в його творчості. 

Микола Владичук, поет:

- Оскільки я народився і живу все життя в селі, то я багато віршів присвятив саме цій тематиці. Є в мене вірш «Мені не треба їхати в село» і напевно учасники сьогоднішнього заходу зрозуміли чому саме. Ще вірші «Люблю тебе, село», «Я жив на хуторі колись».

Наступними візьмуть участь у мистецькій акції мешканці села Оженин Острозького району. Демонструвати свою самобутню культуру вони будуть у листопаді. 

Схожі статті