Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно громадянина РФ учасника терористичної організації «ЛНР»

Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно громадянина РФ учасника терористичної організації «ЛНР»

Генеральною прокуратурою України направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно громадянина Російської Федерації за фактом участі та сприяння ним у діяльності терористичної організації «Луганська Народна Республіка». Про це повідомило Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Вказана особа обвинувачується у незаконному носінні, зберіганні та придбанні бойових припасів без передбаченого законом дозволу, а також в порушенні порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України з метою заподіяння шкоди інтересам держави, за попередньою змовою групою осіб, за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ч. 2 ст. 332-1 (порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї) КК України.

Під час слідства встановлено, що в квітні 2015 року громадянин РФ прибув на територію Луганської області, не підконтрольну українській владі, де увійшов до складу незаконних збройних формувань терористичної організації «ЛНР», у складі яких брав участь у збройному опорі проти правоохоронних органів та Збройних Сил України, задіяних в проведенні АТО.

Під час виконання розвідувального завдання вказаний громадянин РФ був затриманий військовослужбовцями Збройних Сил України. При цьому в нього вилучено 4 магазини до автомату АК-74 з набоями у кількості 81 шт, гранату РГД-5 та рацію. Стосовно обвинуваченого судом обрано запобіжний захід - тримання під вартою. Державне обвинувачення підтримує Генеральна прокуратура України.

Переглядів: 810
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту