+380673870816 +380673870816

Рівняни привезли бронзу чемпіонату Європи з пляжного волейболу

В місті Ларнака, що на Кіпрі, відбувся останній день змагань юніорської першості Європи з пляжного волейболу. Олег Плотницький та Ілля Ковальов (вихованець ОСДЮСШОР м. Рівне, тренер - Тимчак П.О.) посіли третє місце. Про це повідомила прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Спочатку були півфінали, які проходили в середині дня, під пекучим сонцем. Як не дивно, до таких умов виявилися більш пристосовані норвезькі спортсмени. Дует Mol/Berntsen з цієї скандинавської країни виявився сильнішим за українську пару – 2:1 (21:14, 13:21, 15:11). Матч тривав 48 хвилин.

[[textbanner]]

Поборотися за золото у наших співвітчизників не вийшло, але стратегічне завдання -- привезти з Кіпру медалі -- хлопці виконали.  Залишалася можливість завоювати бронзу, і Плотницький та Ковальов скористалися цим шансом, обігравши в матчі за третє місце ще одних гарячих північних хлопців – Siren/Määttänen з Фінляндії. До речі, з таким же рахунком – 2:0 – вони святкували перемогу над цими ж суперниками і у груповому раунді. Цього разу підсумок по партіях був також дуже переконливим – 21:17, 21:13 на користь українців.