Про добробут мешканців Рівненщини ретельно дбають (ВІДЕО)

Про добробут мешканців Рівненщини ретельно дбають (ВІДЕО)

Зайнятість населення, динамічне зростання заробітної плати, європейські умови праці – саме такі цілі перед собою ставлять учасники обласної тристоронньої соціально-економічної ради. Вже за півроку роботи є певні напрацювання, переконаний заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олександр Савчук. Наприклад, заробітна плата вже зросла до суми двох прожиткових мінімумів. 

Олександр Савчук, заступник голови Рівненської ОДА:

- Середньомісячна зарплата за січень-липень 2015 року складає 3352 гривні. І зросла з  відповідним періодом минулого року на 13%  та у 2 рази перевищила прожитковий мінімум для працездатних осіб. Але ми всі прекрасно розуміємо, що сьогодні іде інфляція і реальний рівень зросту буде нижчий. 

Рада займається ще питаннями облаштування і ремонту шкіл, лікарень та садочків. Так, на ці потреби із державного фонду регіонального розвитку виділено 110 мільйонів гривень. 

Олександр Савчук, заступник голови Рівненської ОДА:

- За рахунок цих коштів передбачається будівництво другої черги школи в селі Шпанів Рівненського району, ЗОШ №2 у Кузнецовську та їдальні села Велінь Дубровицького району. Крім того, реконструкція терапевтичного обласного госпіталю інвалідів війни смт Клевань, будівництво терапевтичного корпусу центральної районної лікарні у Рокитному, реконструкція поліклініки ЦРЛ у Володимирці. 

Заступник голови Рівненської облради Степан Павлюк розповідає, що в сучасних умовах важко забезпечити постійне підвищення якості життя краян. Із сотні соціальних програм на Рівненщині в повному обсязі фінансується лише 26, втім виключно із обласного бюджету.  

Степан Павлюк, заступник голови Рівненської облради:

- На ці програми виділено 17 мільйонів гривень. З них на соціальний захист населення по програмах підтримки найбільш незахищених верств населення, матеріальної підтримки громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи виділено 2 мільйони, на програми соціального забезпечення учасників АТО передбачено 1 мільйон  400 тисяч гривень. Вони всі використані. На оздоровлення дітей передбачено 4 мільйони 240 тисяч. 

Переглядів: 989
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту