Працівники ДАІ перевірили триста тридцять сім автомобілів, що перевозять небезпечний вантаж

Працівники ДАІ перевірили триста тридцять сім автомобілів, що перевозять небезпечний вантаж

На Рівненщині працівники Державтоінспекції завершили проведення профілактичних заходів, спрямованих на дотримання суб’єктами перевезення небезпечних вантажів вимог Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів. Про це повідомила прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області.

Нагадаємо, що з 6 по 30 серпня на території області працівники ДАІ проводили комплекс цільових заходів під назвою «Небезпечний вантаж». Під час проведення вказаних заходів вартові доріг звертали особливу увагу на технічний стан транспортних засобів, а також наявність у водіїв необхідних документів на перевезення небезпечного вантажу.

-За період проведення профілактичних заходів, під час нагляду за безпекою дорожнього руху, працівниками Державтоінспекції було перевірено триста тридцять сім одиниць транспортних засобів, що перевозять небезпечний вантаж. Виявлено вісім автомобілів з технічними несправностями та тринадцять, що не укомплектовані відповідно до вимог нормативних документів, – повідомив начальник обласної Державтоінспекції Олександр Семенюк. – Крім цього, було складено п’ятдесят три адміністративних протоколи на водіїв, які порушили вимоги ПДР та правила дорожнього перевезення небезпечних вантажів та два адміністративних протоколи на посадових осіб, – додав полковник міліції. 

До речі, в поточному році на території Рівненської області не зафіксовано дорожньо-транспортних пригод за участю вказаної категорії транспортних засобів. Працівники ДАІ і у подальшому здійснюватимуть контроль за перевезенням небезпечних вантажів. 

Переглядів: 833
Коментарі
18:46 02.09.2015
ГО ІЦ ДК РІВНЕ
Скільки можна вам писати, що гайові не мають право перевірять документи на вантаж!!!!!!!!!!!!!!!!!! Долбойоби, це функція Укртрансінспекції!!!!!!!!!!
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту