На Рівненщині трапилося 246 пожеж в екосистемах

На Рівненщині трапилося 246 пожеж в екосистемах

З початку пожежонебезпечного періоду на території Рівненщини трапилося 246 пожеж в екосистемах, з них 162 випадка загорання сухої трави, чагарників, стерні та сміття, 57 лісових та 27 торф’яних пожеж. 

Так, лише за минулий тиждень на території області виникло понад 80 пожеж спричинених спалюванням сухої трави та стерні. Також вогнеборців дивує і людська безпечність, адже у такий посушливий період вкрай небезпечно спалювати сміття, сухостій та стерню.

Проте, не зважаючи на попередження працівників ДСНС, жителі Рівненщини продовжують господарювати на своїх городах, знищуючи стерню  та зілля. Не лякає їх і сумна статистика, Так, троє людей уже поплатитися власним життям за таку безпечність, а шестеро отримали складі опіки. 

Як повідомили у другій пожежно-рятувальній частині 3 Державного пожежно-рятувального загону ДСНС в Рівненській області, лише у Рівненському районі цього року трапилося 75 пожеж в екосистемах, які спричинили прямих збитків на 5100 гривень та побічних на  833 тисячі 500 гривень. Останній такий випадок у Рівненському районі зафіксували у селі Карпилівка, де горіла стерня на майже одному гектарі поля.

Друга пожежно-рятувальна частина 3 Державного пожежно-рятувального загону ДСНС в Рівненській області застерігає населення дотримуватися правил пожежної безпеки. Не використовуйте відкритий вогонь у спекотну та вітряну погоду. Спалювати сміття безпечніше якнайдалі від будівель та споруд, під пильним наглядом, при цьому обов’язково потрібно мати напоготові первинні засоби пожежогасіння. Осередки вогнищ необхідно обкопувати невеликим земляним валом, щоб не допустити розповсюдження вогню по сухій траві. Не залишайте без нагляду розведені багаття, не кидайте на землю незагашені недопалки. Бережіть власні садиби та навколишнє середовище від руйнівної сили вогню.

Переглядів: 962
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту