Понад 60 вогнеборців Львівщини ліквідовували пожежу в приміщенні столярного цеху

Понад 60 вогнеборців Львівщини ліквідовували пожежу в приміщенні столярного цеху

До рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в 1-поверховому столярному цеху в місті Броди. Про це повідомила прес-служба ГУ ДСНС України у Львівській області.

На момент прибуття вогнеборців вогонь повністю охопив приміщення цеху й перекинувся на сусідню будівлю. Через велику кількість матеріалів з деревини, які створювали додаткове пожеже навантаження, вогонь швидко поширювався приміщенням цеху. До ліквідації пожежі залучили понад 60 рятувальників та  15 одиниць пожежно-рятувальної техніки, а також 4 трактори з бочкою Бродівського лісозаводу.

Завдяки кваліфікованим діям рятувальників вдалося запобігти згоранню ще 4 будівель. Складність гасіння полягала у високій концентрації токсичних продуктів горіння. Вогнеборці ліквідовували займання у апаратах захисту органів дихання. Окрім цього, існувала загроза обвалу конструкцій будівлі цеху. Внаслідок пожежі знищено столярний цех та дах сусіднього цеху обрізних пиломатеріалів на площі 400 кв.м. Внаслідок події ніхто не постраждав. Причина займання встановлюється.
Переглядів: 1394
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту