В зоні відповідальності військ ОК «Захід» зафіксовано два випадки порушення режиму припинення вогню (ВІДЕО)

В зоні відповідальності військ ОК «Захід» зафіксовано два випадки порушення режиму припинення вогню (ВІДЕО)

Терористи трохи вгамувались. Кількість збройних провокацій з боку проросійських найманців значно знизилася. 

Ситуація на Сході в секторі «А» залишається стабільною. За минулу добу в зоні відповідальності військ оперативного командування «Захід» зафіксовано два випадки порушення режиму припинення вогню. 

Олександр Гайн, прес-офіцер управління ОК «Захід»:

- Учора з 8-ї голини ранку противник з 82 мм мінометів зробив два вистріли в районі населеного пункту міста Щастя. Бойовики вели вогонь з напрямку населеного пункту Жолобок. 

Також в населених пунктах Весела Гора та Щастя був зафіксований один проліт ворожого безпілотника.  І як повідомив прес-офіцер управління ОК «Захід», зараз продовжують набір на військову службу за контрактом. 

Олександр Гайн, прес-офіцер управління ОК «Захід»:

- На військову службу приймаються громадяни України, які пройшли професійну психологічну службу і відбір, відповідають  вимогам проходження військової служби. Ми в першу чергу говоримо про фізичний стан, вмотивованість людей, а також їхній стан здоров’я. Громадяни, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, подають до військових комісаріатів за місцем обліку свої документи, а військовослужбовці контрактної служби відповідний рапорт на командира військової частини.

Переглядів: 1082
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту