За добу рятувальники Рівненщини ліквідували 10 загорянь сухої трави, поживних залишків та сміття

За добу рятувальники Рівненщини ліквідували 10 загорянь сухої трави, поживних залишків та сміття

Впродовж доби рятувальники Рівненщини здійснили 18 виїздів на ліквідацію пожеж на території області, в тому числі 10 разів вогнеборцям довелося ліквідовувати загоряння сухої трави, поживних залишків і сміття на відкритій території та приватних земельних ділянках. Про це повідомила прес-служба ГУ ДСНС у Рівненській області.

Три такі пожежі сталися в Здолбунівському районі, ще по одному випадку зареєстровано у Демидівському, Рівненському, Млинівському, Дубенському, Острозькому, Корецькому та Рокитнівському районах. Завдяки діям працівників ДСНС від вогню було врятовано 2 житлові будинки, ніхто з людей не постраждав. Причина усіх загорянь – людський фактор, а саме необережне поводження громадян з вогнем.

 

Шановні громадяни! Пам’ятайте про основні правила пожежної безпеки під час літнього пожежонебезпечного періоду: не залишайте без нагляду розведені багаття, не випалюйте сміття та пожнивні залишки у вітряну погоду, не кидайте на землю незагашені недопалки. Бережіть власні садиби та навколишнє середовище від руйнівної сили вогню.
Переглядів: 722
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту