СБУ блокувала відшкодування податків підприємству, що фінансувало «ДНР»

СБУ блокувала відшкодування податків підприємству, що фінансувало «ДНР»

Співробітники Служби безпеки України попередили відшкодування 44 мільйонів гривень податку на додану вартість (ПДВ) підприємству, що продовжує працювати на території тимчасово окупованій терористичною організацією "ДНР". Про це повідомив прес-центр СБ України.

Користуючись українською перереєстрацією, підприємство подало документи на відшкодування ПДВ. Співробітники спецслужби з’ясували, що його виробничі потужності продовжують працювати у Донецьку. Підприємство регулярно сплачує "податки" до т.зв. "бюджету ДНР". Тож частина відшкодованого ПДВ була б спрямована на фінансування терористів.

Співробітники СБ України зупинили відшкодування коштів донецькій компанії у Державному казначействі України. СБУ також поінформувала Державну фіскальну службу для проведення перевірки законності декларування ПДВ цим підприємством

Нагадаємо, що відповідно до положень Бюджетного кодексу України здійснення витрат державного бюджету відбудеться тільки після повернення тимчасово окупованих терористами територій під контроль української влади.

Переглядів: 990
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту