Рівненські рятувальники готуються до зимової риболовлі

Рівненські рятувальники готуються до зимової риболовлі

Рівненські рятувальники витягли потопаючу людину із крижаної води на Басовому Куті. Цього разу, на щастя, потерпілий умовний, тому жодних ушкоджень не зазнав. А от чимало інших поплатилися через необачність життям або ж здоров’ям.

Щоб опинитися у крижаній воді під льодом, вистачить і кількох секунд. Рівненські рятувальники готуються до зимової риболовлі, витягуючи умовного потопаючого. Уже за мить біля чоловіка група рятувальників. Проведено масаж серця, штучне дихання. І потопельник врятований. А от у реальному житті усе може бути значно серйозніше. Рятувальники розповіли, що люди свідомо нехтують власною безпекою на льоду. Особливо рибалки. Заради порції адреналіну вони виходять на тонку кригу, а в результаті, нерідко опиняються під льодом. 

З початку осінньо-зимового періоду уже двоє людей загинуло на водоймищах, ще п’ятьох вдалося врятувати. Троє з них вибралися із крижаної води самотужки. Рятувальники радять рибалкам-екстремалам зачекати поки вдарять справжні морози, тоді і крига буде надійною.


NS_MNS_120124_ по sferadesigner

Переглядів: 3393
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту