Діти переселенців в Дубно отримали подарунки до школи

Діти переселенців в Дубно отримали подарунки до школи

Альбоми для малювання, кольоровий папір, картон, зошити, обкладинки, ручки та олівці. Це та інше шкільне приладдя отримали діти з сімей переселенців у місті Дубно. Такі подарунки для них зробив міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з благодійним фондом «Карітас-Дубно».

Вже кілька років поспіль вони проводять акцію «Шкільний портфелик» для дітей, сім’ї яких знаходяться у складних життєвих обставинах. Цьогоріч акція проходила для школярів із родин, що приїхали  з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

«Проведення такої акції є своєрідним жестом турботи та уваги до дітей. Це маленькі незахищені громадяни, які потребують допомоги та прояву нашої доброти», -зазначив директор «Карітас-Дубно» Роман Бобесюк. 

Загалом, завдяки спільній співпраці благодійного фонду та Дубенського міського центру соціальних служб, неодноразово сім’ї тимчасово переміщених осіб отримували допомогу у вигляді одягу та продуктових пакетів.

Переглядів: 798
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту