У Квасилові виявили незаконну «наливайку» у крамниці (ВІДЕО)

У Квасилові виявили незаконну «наливайку» у крамниці (ВІДЕО)

До «Народного Контролю» звернулися жителі селища Квасилів. Люди розповідали, що через те, що в одному з магазинів продають алкоголь на розлив, без жодних на те дозволів, мешканці прилеглих будинків потерпають від постійного крику та лайки. Про те голосно заявити про це побоюються.

Продавець магазину, в якому за словами квасилівчан розливають алкоголь, все заперечує. «Народний Контроль» проводить експеримент. Один з відвідувачів закладу погоджується допомогти у купівлі контрафактного алкоголю. І вже за декілька хвилин повертається з оковитою, замаскованою під пиво. Та навіть коли працівниця магазину бачить знятим цей процес на відео, продовжує все заперечувати. Мало того, їй на підмогу приходить якась невідома дівчина.

Після суперечки з активістами «Народного Контролю», дівчина, все ж сказала, що вона донька власника. І вирішила раптово закрити магазин на переоблік. Йдемо у селишну раду з’ясовувати, чому в магазині підпільно розливають алкоголь. Запевняють, що вже боряться з цим.

Дмитро Крет, селищний голова Квасилова:

- Ідуть вже розбірки, виясняють стосунки. І що саме основне відсутність туалету будь якого, і за туалет вони використовують або прохід між будинками, або під’їзди. Ми знайшли цього підприємця і він сказав, що це недопрацювали його служби відповідні, які в нього є, але він розбереться з цим питанням.

Активісти ж «Народного Контролю» поцікавились у підприємця, чому в його магазині реалізують спиртне на розлив. Відповідь була прогнозованою.

Телефонна розмова активіста з власником магазину:

- Це треба розібратися, чи мало це місце. Якщо мало, то хто це робив і на яких підставах. Я обіцяю розглянути цю скаргу.


Аби цього разу власник магазину таки точно взявсяви рішувати проблему, активісти «Народного Контролю» написали заяву до райвідділу міліції.

Олександр Пасічник, активіст Громадського руху «Народний Контроль»:

- Трохи похолодає, всі будуть в цих під’їздах, будемо контролювати міліцію, будемо контролювати це питання.

 

Переглядів: 1169
Коментарі
02:17 19.08.2015
Рівняни
НК знову відкриває Америку. Чому нема жодного сюжету про діяння чиновників? Де ці горе-папараці понабирались? Жах.
Таких крапок-розливайок сила-силенна вже давним-давно, а вони тільки но отямились.
00:26 18.08.2015
мешканка
а як щодо ''Затишку''...
00:09 18.08.2015
я
а як щодо так званих "точок" у кожному під"їзді?
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту