+380673870816 +380673870816

Рівнянин встановив рекорд України та здобув ліцензію на участь в Олімпійських іграх 2016 року (ВІДЕО)

Михайло Романчук на Чемпіонаті світу з водних видів спорту здобув золото. Дистанцію півтори тисячі метрів вільним стилем він здолав за 14 хвилин 57 секунд, тим самим здобувши першість.

Рівненський плавець Михайло Романчук продовжує збирати у свою скарбничку спортивні рекорди. Нещодавно чергову золоту медаль та новий рекорд України Михайлу вдалося здобути на  Чемпіонаті світу з водних видів спорту. Каже, що вибороти першість не легко, адже у цих змаганнях кожна секунда надзвичайно важлива.

Михайло Романчук, спортсмен:

- Я покращив свій особистий результат на шість десятих секунд, а плив я 14 хвилин 57 секунд. А раніше було 14 хвилин 58 секунд.

Михайло Романчук розповідає, що міжнародні змагання, які відбулися у Казані,  проходили в умовах високої конкуренції. Адже участь у Чемпіонаті світу з водних видів спорту брало понад дві тисячі спортсменів зі 190 країн. Втім, своїм результатом цілком задоволений. Каже, це завдяки напруженим тренуванням та цілеспрямованому прагненню до перемоги.

- Тренуюсь я 12 разів на тиждень. 6 днів по 2-3 тренування в день. А ще плюс зал. На воді приблизно ми плаваємо десь дві години. І в залі займаємось півтори години.

Разом з тим, Михайло Романчук здобув ліцензію на участь в Олімпійських іграх 2016 року, що пройдуть в Ріо-де-Жанейро.