Вулицею Курчатова ходити страшно (ВІДЕО)

Вулицею Курчатова ходити страшно (ВІДЕО)

У темний час доби вулицею Курчатова ходити страшно. Місцеві кажуть: тут можна і ногу підвернути, і навіть стати жертвою злочинців. Освітлення тут погане. Люди вже просили, аби їм відремонтували ліхтарі, проте, тут і далі панує темрява, тому покликали «Народний Контроль».

Хоча ця вулиця знаходиться в місті, проте освітлюється вона гірше, ніж в середньостатистичному селі. Більше ніж півроку вулицею Курчатова, 62 страшно пройти. Ліхтарі не освітлюють темний  провулок, що біля будинку. Пані Галина бідкається, каже, тут може спіткати, що завгодно.

Галина, місцева жителька:

- Коли у вечері ідеш цією дорогою, то дуже боязко іти і потрібно оглядатися весь час, тому що по цій дорозі можуть іти і вдарити хто завгодно.

Оксана, місцева жителька: 

- Страшно, бо ти обходиш зазвичай дорогою, їдуть машини, можна підвернути ногу, бо там багато дуже ям. Подивіться як тут можна вночі іти, мені, наприклад,  страшно.

Чому вулиця має таке жахливе освітлення йдемо з`ясовувати до працівників «Рівнеміськсвітло». Там журналістів «Народного Контролю» запевнили, що проблему вирішать незабаром. 

Віталій Грищук, головний інженер КП «Рівнеміськсвітло»: 

- Протягом трьох днів ця заявка повинна бути виконана.

Ми звичайно ж повернемось, щоб перевірити чи матиме хороше освітлення вулиця Курчатова. 

Переглядів: 437
Коментарі
22:18 14.08.2015
Рівняни
Звертаємось до НК - побрийте Михайлика Присяжнюка, бо подібний до гівнюка.
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту