Особовий склад в зоні проведення АТО забезпечений літніми польовими костюмами та іншим необхідним спорядженням на 100%

Особовий склад в зоні проведення АТО забезпечений літніми польовими костюмами та іншим необхідним спорядженням на 100%

На даний час забезпеченість особового складу в зоні проведення антитерористичної операції літніми польовими костюмами та іншим необхідним спорядженням, за інформацією Тилу Збройних Сил України, є стовідсотковою. Про це повідомив заступник Міністра оборони України Юрій Гусєв.

За його словами, протягом 2015 року до війська поставлено близько 180 тисяч комплектів форми за тими контрактами, які укладалися з початку року. Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони України.

«До кінця року плануємо щонайменше подвоїти цю цифру», – наголосив Юрій Гусєв.

Заступник Міністра оборони України підкреслив, що подеколи виникають проблеми із забезпеченням військовослужбовців через те, що на місцях деякі заступники командирів з тилу не завжди доводять до особового складу те речове майно, що надходить, і залишають його на складах.

У зв’язку з цим Юрій Гусєв закликав усіх, хто має інформацію про проблеми із речовим забезпеченням військовослужбовців Збройних Сил України в зоні проведення АТО, звертатися до нього особисто, представників «Волонтерського десанту» в Міноборони або в інший спосіб для вжиття необхідних заходів щодо виправлення ситуації.

«В кожному окремому випадку винні будуть покарані», – наголосив заступник Міністра оборони України.

Переглядів: 668
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту