Протягом тижня підрозділи ДСНС України врятували 38 осіб та ліквідували 1 тисячу 367 пожеж

Протягом тижня підрозділи ДСНС України врятували 38 осіб та ліквідували 1 тисячу 367 пожеж

За минулий тиждень (підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів. Про це повідомила прес-служба ДСНС України.

Зокрема, впродовж тижня зареєстровано 1 тисячу 699 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 73 особи. Ліквідовано 1 тисячу 367 пожеж, врятовано на пожежах 38 осіб та не допущено знищення вогнем 333 будівель і 32 одиниці техніки. На пожежах загинуло 17 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 4 мільйони 252 тисячі гривень.

З початку тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 156 виїздів, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 508 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 48 осіб. За оперативними даними за тиждень виникло 578 дорожньо-транспортних подій, внаслідок яких загинуло 75 осіб та постраждало 817 осіб.

Переглядів: 752
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту