На Рівненщині сталося 129 дорожньо-транспортних пригод через нетверезих водіїв

На Рівненщині сталося 129 дорожньо-транспортних пригод через нетверезих водіїв

Незважаючи на профілактичні заходи, які постійно проводять працівники  ДАІ Рівненської області, цьогоріч спостерігається зростання кількості дорожньо-транспортних пригод з вини водіїв, які керували транспортними засобами у стані сп’яніння. Про це повідомила прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області.

Із початку року зареєстровано 129 таких пригод, тоді як за аналогічний період торік  - 93.  Із загальної кількості зареєстрованих таких ДТП зафіксовано 27 автопригод з потерпілими, внаслідок яких п’ятеро осіб загинуло та ще 35 отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

Працівники ДАІ Рівненщини під час несення служби орієнтовані на виявлення грубих порушень Правил дорожнього руху. А керування в стані алкогольного сп’яніння є саме таким. У середньому щодоби інспектори ДАІ області складають до 20 адмінпротоколів за цей вид порушення.

Одна із причин дорожньо-транспортного травматизму -  низька дисципліна учасників дорожнього руху і відсутність елементарного взаєморозуміння між ними. Саме тому кожній людині варто замислитися над цінністю свого життя, життя своїх близьких, змінити своє ставлення до правил поведінки на дорозі та неухильно їх дотримуватись.

Переглядів: 1457
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту