Юридична консультація (ВІДЕО)

Юридична консультація (ВІДЕО)

Гість програми - Оксана Муравська, адвокат.

Про накладання арешту на майно за кредит банком та що робити після того, як НБУ відкликало ліцензію у цього банку і почалася його ліквідація: чи може бути у такому випадку стягнуто майно і застосовано дію виконавчого провадження, а також про оренду квартири через агентство. Окрім цього піднімуться питання про оформлення спадщини та чи при позбавленні батьківських прав дитина втрачає місце прописки і аліменти. Про це та не лише детальніше у "Юридичній консультації".

Переглядів: 1241
Коментарі
11:41 14.02.2016
Олександр
В тюрми шахраїв, таких адвокатів , вона була у виконавчій , прокуратура по ній справу порушувала за розкрадання майна та втрати виконавчих справ, її звільнили з двс
14:11 26.08.2015
Ірина
Муравська Оксана, шахрайка і завжди обманювала людей, яка брала великі гроші і запевняла, що все буде добре по справі, зі всіма вона домовляється і всім роздає ці великі гроші....Шахрайка і брехлива юристка! Таких потрібно садити в тюрму! По ній вже відкрита кримінальна справа і вона понесе покарання!
14:11 26.08.2015
Ірина
Муравська Оксана, шахрайка і завжди обманювала людей, яка брала великі гроші і запевняла, що все буде добре по справі, зі всіма вона домовляється і всім роздає ці великі гроші....Шахрайка і берхлива юристка! Таких потрібно садити в тюрму! По ній вже відкрита кримінальна справа і вона понесе покарання!
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту