На Рівненщині прикордонник отримував гроші на банківську картку за не проведення митного огляду (ВІДЕО)

На Рівненщині прикордонник отримував гроші на банківську картку за  не проведення митного огляду (ВІДЕО)

У ході досудового розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 2 ст. 369-2 КК України (зловживання впливом) працівники прокуратури спільно з УСБ України в Рівненській області задокументували факт одержання неправомірної вигоди офіцером Державної прикордонної служби України. Про це повідомила прес-служба прокуратури Рівненської області.

- Встановлено, що офіцер одного із відділів Північного оперативного управління Державної прикордонної служби України систематично одержував від громадянина кошти за сприяння у не проведенні митного огляду його транспортного засобу під час виїзду за межі України, − про це розповів заступник прокурора області Андрій Боровик. − Щоб убезпечити себе від викриття правоохоронними органами, 29-річний службовець вирішив не брати гроші власноруч, а скористатися сучасними можливостями їх переказу. Він вказав реквізити своєї банківської картки, на яку громадянин неодноразово переводив гроші.

Неправомірні дії було викрито працівниками УСБ України в Рівненській області шляхом проведення оперативно-розшукової роботи. Наразі вирішується питання про повідомлення особі про підозру в одержанні неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює слідчий відділ прокуратури Рівненської області.

Довідково: за вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачена відповідальність у виді штрафу від 750 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від 2 до 5 років, із спеціальною конфіскацією.

Переглядів: 1077
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту