Депутат Рівнеради Олександр Лащук занепокоєний ситуацією із «РівнеАзотом» (ВІДЕО)

Депутат Рівнеради Олександр Лащук занепокоєний ситуацією із «РівнеАзотом» (ВІДЕО)

Ситуація з «РівнеАзотом» залишається напруженою. Після заяви Дмитра Фірташа стосовно зупинки підприємства, у людей почалася паніка, адже «РівнеАзот» – це тисячі робочих місць.  Чому таке важливе питання ніхто не вирішує? Депутат міської Ради Олександр Лащук  вважає, що за це мають нести особисту відповідальність певні політичні діячі міста. 

Зупинка гіганта хімічної промисловості Західної Україні може призвести не тільки до безробіття тисячі людей, а можливо й до екологічної катастрофи. Депутат міської Ради Олександр Лащук переконаний, що цим питанням мають займатися певні місцеві діячі та народні депутати.

Олександр Лащук, депутат Рівненської міської ради:

Уряд Яценюка повинен нести персональну відповідальність і партія, за яку віддали найбільше голосів, тобто «Народний Фронт». Такі народні депутати як пан Юрій Вознюк, голова обласної Ради Михайло Кириллов, нардеп від «Народного фронту» Вадим Сидорчук і крім того, кандидат від «Народного фронту» від міста Рівного Дмитро Якимець, який балотувався і за нього теж було віддано багато голосів. Вони всі повинні нести персональну політичну відповідальність.

Аби спонукати вищезгаданих політиків до якихось конкретних рішень, Олександр Лащук сформував звернення до них, що буде винесене 18 червня на розгляд сесії міської ради. 

Олександр Лащук, депутат Рівненської міської ради:

- Ми вже зверталися до Уряду, безпосередньо до керівників про те, що зупинка «Азоту» може призвести до глобальних проблем в нашому місті. Ця інформація повторювалася і через ЗМІ, але ніхто не реагував, тим більше, наші нардепи. Цього разу я вирішив разом з однодумцями-колегами пришвидшити процес, щоб Уряд все таки звернув увагу на цю проблему.

На даний час всі працівники на «РівнеАзоті» працюють, скорочень не планується, відпустка також оплачується. Олександр Лащук сподівається, що можливо після цього звернення ситуація на підприємстві стабілізується. 

Переглядів: 1211
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту