Рівне попрощалося із старшим офіцером ОК «Захід» (ВІДЕО)

Рівне попрощалося із старшим офіцером ОК «Захід» (ВІДЕО)

Рівне прощалося сьогодні із старшим офіцером адміністративного відділу управління ОК «Захід», майором Олексієм Богуславським. Під час антитерористичної операції чоловік захворів на пневмонію. Лікувався у Львівському  військовому госпіталі, проте, врятувати життя йому медики так і не змогли. Сьогодні провести в останню дорогу Олексія Богуславського зібралося чимало рівнян. 

Він був професіоналом у своїй справі, відповідальним, відданим у роботі та чуйним, надійним у сімейному житті. Таким майора Олексія Богуславського пам’ятають його друзі, рідні, колеги. Свої військові обов’язки  старший офіцер адміністративного відділу управління ОК «Захід» виконував не лише в Рівному, а й в  зоні АТО. Перебування на Сході погано позначилося на здоров’ї чоловіка, він захворів на пневмонію. Лікували Олексія Богуславського у Львівському військовому госпіталі. Проте, життя йому врятувати не вдалося.

Віктор Шубец, офіцер управління ОК «Захід»:

- Тривалий час він провів в зоні АТО під час виконання бойових завдань, помер від тривалої хвороби, яку отримав у зоні АТО. Служив він близько 15 років і всі ці роки в одному рівненському нашому гарнізоні. Він безпосередньо займався оформленням документів для учасників АТО, реєстрував списки особового складу і завдяки йому, сотні людей на сьогодні є учасниками бойових дій.

Ярослав Коновал, друг:

- Ми однолітки і ми з ним разом отримали старшого лейтенанта, капітана, майора. Він дуже порядна була людина. Любив дружину. Нас ще називали «молочними братами», бо ми були схожі. Людина була з великої букви.

Аби попрощатися із Олексієм, до міського будинку культури прийшло чимало рівнян, військовослужбовців Збройних Сил України. За упокій душі Олексія помолилося й духовенство Рівного. Тіло війського спочиватиме на кладовищі «Нове» на алеї Героїв. Олексію Богуславському було 35, у нього залишилися двоє дітей та дружина.

Переглядів: 1800
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту