Голови сільрад, депутати та директори шкіл Рівненщини пройшли бойовий вишкіл

Голови сільрад, депутати та директори шкіл Рівненщини пройшли бойовий вишкіл

На Рівненщині завершилися збори окремого стрілецького батальйону. Впродовж восьми днів, з 5 по 12 червня, на території Рівненського полігону військовозобов’язані пройшли індивідуальну підготовку та бойове злагодження. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Керівництво батальйоном здійснювалось досвідченими офіцерами, які мають досвід бойових дій в Іраці та в зоні АТО. Серед військовозобов’язаних у складі військової частини територіальної оборони польовий вишкіл проходили голови сільських рад, депутати районних, міських і селищних рад, а також директори шкіл, журналісти та представники інших професій.

Стрілецький батальйон призначений для захисту й охорони державного кордону та об’єктів у Рівненській області. Тож особовий склад проходив відповідну до завдань підготовку. Упродовж зборів учасники опанували особливості розгортання, заряджання, бойового застосування з практичним виконанням стрільби із зенітно-артилерійської установки ЗУ-23-2 та освоювали 82-міліметровий міномет. 

По завершенню навчань з територіальної оборони, військовозобов’язані повернулися додому. В майбутньому планується, що особовий склад стрілецького батальйону періодично залучатиметься до навчальних зборів для підтримання бойової майстерності та вдосконалення військових навичок.

Переглядів: 879
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту