Громадський рух «Народний контроль» трансформується в політичну партію (ВІДЕО)

Громадський рух «Народний контроль» трансформується в політичну партію (ВІДЕО)

Разом до перемоги. «Народний контроль» готовий надати інформаційну та організаційну підтримку найактивнішим громадським організаціям Рівненщини, аби в подальшому разом трансформуватись в єдину політичну силу. Обговоренню політичної платформи для об’єднання і був присвячений круглий стіл, організований «Народним контролем». 

Аби більше впливати на процеси в державі Громадський рух «Народний контроль» трансформується в політичну партію, запрошуючи до діалогу активістів Майдану, волонтерів, активних громадських діячів та журналістів. 

Дмитро Сільман, голова  ГР «Народний контроль» на Рівненщині:

- ГР «Народний контроль» є на шляху трансформації в політичну силу. Я можу анонсувати, що ми починаємо створювати політичну партію. Будуть проведені відповідні заходи, рішення. Рішення назріле, виважене.

На круглий стіл були запрошені представники відомих громадських організацій Рівненщини. Мета єдина  – вироблення спільного плану дій для створення потужної партії за участі активістів Майдану, тобто того, що не було зроблено відразу після Революції Гідності.

Андрій Токарський, представник РМГО «ОПОРА»:

- В багатьох громадських організаціях в першу чергу – це вхід в політичну партію, вхід в політику, чиновництво. Тому, зараз можливо варто зупинитися на створенні такого майданчику на рівні громадських компаній, громадських акцій. 

Микола Паліюк, представник «Комітету Народного контролю»:

- Я бачу, що це хлопці з передовими думками. У них є своє бачення і тепер вони ще заговорили про створення. Це далекозорість. Це нормально. 

Природно, що таку ініціативу підтримали не всі активісти. Одні все ще приглядаються до діяльності «Народного контролю», інші не визначились або не впевнені.

Олег Філюк, представник «Психологічної служби Майдану»:

- Тоді в чому різниця, якщо є громадська організація, яка створювалась в інтересах певних політичних груп і між політичною партією, тому тут треба розбиратися по діях, щоб виборець розумів, що відбувається.

За результатами круглого столу «Народний контроль» пообіцяв  врахувати всі почуті пропозиції, аби надалі продовжити роботу над створенням команди громадських активістів, які б були не лише однодумцями, а водночас  мали досвід у вирішенні нагальних проблем області  у різних галузях. Щирість своїх намірів учасники круглого столу завірили підписами під відповідною резолюцією, в якій висловили свою згоду для подальшої співпраці. 

Переглядів: 1638
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту